Қамқоршылық кеңестің сайлану конкурсының өткізілуі туралы Хабарландыру!

Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы «№2 Хромтау гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілігі 2023-2026 жылдар аралығына Қамқоршылық кеңес қалыптастыру бойынша ұсыныстар қабылдайтынын хабарлайды.
Қамқоршылық кеңес – білім беру ұйымдарының дамуына ықпал ететін және білім беру ұйымдарының қызметіне қоғамдық бақылауды қамтамасыз ететін алқалы басқару органы болып табылады.
Шақырылады: жергілікті өкілді, атқарушы және құқық қорғау органдарының, үкіметтік емес ұйымдардың, бұқаралық ақпарат құралдарының өкілдері.
«Білім беру ұйымдарында Қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастыру және оны сайлау тәртібінің үлгілік қағидаларына» (ҚР БжҒМ 27.07.17ж. №355.ҚР Оқу-ағарту министрінің м.а 01.03.2023 ж №56 бұйрығы) сәйкес Қамқоршылық кеңес құрамы бойынша ұсыныстар күтеміз. Ұсыныстар хабарландыру шыққаннан кейінгі 20 күн ішінде қабылданады.
Үміткерлер Қамқоршылық кеңесті сайлау және оның құрамы бойынша ұсыныстарды қабылдау туралы хабарламада көрсетілген мерзімде Комиссияға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) өтінім (еркін түрде);
2) үміткердің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) қазақ немесе орыс тілдеріндегі түйіндеме;
4) білімі бар екендігі туралы құжаттың көшірмесі (бар болса);
5) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің аумақтық бөлімшелері берген соттылығының және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтардың жоқтығын растайтын құжаттар.
Үміткерлер өздерінің кәсіби (немесе) қоғамдық қызметі туралы қосымша мәліметтер ұсынады.
Қабылдау бөлімі телефоны: 8 (71336)21-0-45

ВНИМАНИЕ!!!

КГУ «Хромтауская гимназия №2» начинает приём учащихся в 1 класс!!!

Согласно Типовым правилам приема на обучение в организации образования с 1 апреля т.г. начинается прием учащихся в 1 класс на новый 2022-2023 учебный год.
Хромтауская гимназия №2 обеспечивает приём в первый класс детей шести лет и детей, которым в текущем календарном году исполняется шесть лет.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются посредством веб-портала "электронного правительства"
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги:
- на портал:
- заявление родителей или иных законных представителей;
- медицинские справки формы № 065/у о состоянии здоровья, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года ҚР ДСМ-175/2020 "Об утверждении форм учетной документации в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 148139), формы № 026/у-3, утвержденной приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 июня 2003 года № 469 "Об утверждении Инструкции по заполнению и ведению учетной формы 026/у-3 "Паспорта здоровья ребенка";
- цифровая фотография ребенка размером 3х4 см.
Прием на обучение завершается 1 августа текущего года.

По всем вопросам обращаться по адресу: г.Хромтау, ул.Надежды Курченко дом 1. Тел: 8(71336)66-2-81
С 08.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00.
Выходной –суббота, воскресенье.